ViVa Realty
ViVa Realty
Винница
Показать телефон
Рекомендовать
8
Лет на рынке
8
Лет на сайте
5
Риелторов
65
Объявлений
2 072
Рекламная
активность

О компании

Ми знаєм ціну часу,тому наша команда професіоналів,яка входить в Спілку Фахівців з Нерухомого майна України з радістю допоможе Вам!!! Кваліфікований підбір, найбільша база інформації про будь-яку нерухомість:ПРОДАЖ, КУПІВЛЯ.ПІДГОТОВКА ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ,ПОВНИЙ ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД УГОД ВІД ЗАВДАТКУ ДО РЕЄСТРАЦІЇ,ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА,ТІСНА СПІВПРАЦЯ З ПРОДАВЦЯМИ: РЕКЛАМНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ПРОДАВЦІВ, КОНСУЛЬТАЦІЯ, ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТІВ ДО ПРОДАЖУ, КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ТЕЛЕФОНУ БЕЗКОШТОВНА. Телефонуйте нам ,ми будем раді чути Вас!!! З найкращими побажаннями Ваше АН " ViVa realty"!

Портфолио реализованных объектов (118)

  • сдано
    ViVa Realty
    6 000 грн/мес

    Юности просп., 73

    1 комната
    36 / 20 / 6 м²
    этаж 1 из 5
    3 г. 4 мес. назад
    Здам квартиру на Юності.Є усі меблі та побутова техніка.Для порядних людей Фото відповідають дійсності.
  • сдано
    ViVa Realty
    7 000 грн/мес

    Якова Гальчевського, 1а

    3 комнаты
    59 / 37 / 8 м²
    этаж 3 из 5
    3 г. 5 мес. назад
    До уваги тих, хто шукає квартиру у тихому та зеленому мікрорайоні міста!!! Квартира в цегляному будинку, з меблями та технікою,розташована на середньому поверсі. Зручне планування, окремі кімнати, роздільний санвузол!!! Засклений балкон.Автономне газове опалення.Частково ремонт.Поруч зупинка, магазини.Дитячий майданчик.Телефонуйте, будемо раді чути Вас!!!
  • продано
    ViVa Realty
    25 000 $
    962 $/м²

    Ісмаїла Гаспринського ул., 12

    1 комната
    26 / 17 / 4 м²
    этаж 2 из 9
    3 г. 6 мес. назад
  • продано
    ViVa Realty
    26 500 $
    803 $/м²

    Дмитрия Билоконя ул. (Баженова), 28

    1 комната
    33 / 18 / 6 м²
    этаж 1 из 5
    3 г. 7 мес. назад
    До уваги тих, хто шукає недороге житло!!! Продається однокімнатна квартира в гарному районі. Поруч школа, два садочки, розвинута інфраструктура.Жилий стан, чиста та охайна.Запрошуюємо на перегляд.
  • продано
    ViVa Realty
    31 000 $
    709 $/м²

    Острожского ул., 1

    1 комната
    44 / 30 / 6 м²
    этаж 3 из 4
    3 г. 7 мес. назад
    Продається 2 кім квартира р-н Замостя біля ( педуніверситету) Поверх: 3/4ц В квартирі є колонка, балкон, домофон Тихий двір, поруч вся інфраструктура. Терміново, ціна: 31000💲 Тел. [телефон скрыт]АН
  • сдано
    ViVa Realty
    14 000 грн/мес

    О Антонова, 13

    2 комнаты
    51 / 25 / 12 м²
    этаж 10 из 12
    3 г. 1 мес. назад
    Оренда 2 кімнатної квартири в ЖК Андора. Квартира в чудовому стані новий евроремонт.Все необхідне для життя є; - телевізор ( плазма); -пральна машина; -холодильник; -кондиціонер; -камін; -мікрохвильова піч; -посудомийна машина. З меблів : -три шафи-купе; -кухоний куточок; -вбудова кухня; - розкладний диван; -односпальне ліжко; -письмовий стіл в 1 кімнаті(диван і кармін) з виходом на балкон,в 2 кімнаті односпальне ліжко, шафа-купе і письмовий стіл. В квартирі автономне отоплення , по всій квартирі тепла підлога, вікна виходять в двір. Прибудинкова територія обладнана спортивною і дитячою площадкою та зоною відпочинку. Поруч дві школи , два дитячих садочки, пекарня, суши-бар, спортзал, перукар...
  • сдано
    ViVa Realty
    10 000 грн/мес

    Луговая ул., 17

    2 комнаты
    64 / 36 / 12 м²
    этаж 5 из 7
    3 г. 4 мес. назад
    Оренда 2 кім квартири на Тяжилові. Квартира знаходиться на п’ятому поверсі сімиповерхового будинку, новий якісний євроремонт зроблений для себе. Дві роздільні кімнати спальня ( ліжко двоспальне, шафа-купе, туалетний столик, кондиціонер ), гостінна( розкладний двохспальний диван, розкладне крісло, стінка для речей , телевізор плазма, з кімнати лоджия( стіл зі стільцем і написані полки)),санвузол ( туалет , ванна, пральна машина, тумбочка з умивальником ,в коридорі ( шафа-купе для верхніх речей і взуття), кухня( вбудована кухня, холодильник , мікрохвильова піч, посудомийка, холодильник ,двухконтурний котел( індивідуальне отоплення і підігрів води), стіл кухонний зі стільцями). Запрошую на...
  • сдано
    ViVa Realty
    11 500 грн/мес

    Максима Шимка, 48

    1 комната
    43 / 16 / 12 м²
    этаж 5 из 12
    2 г. 11 мес. назад
    Пропоную до вашої уваги чудову однокімнатну квартиру з новим якісним ремонтом.В квартирі індивідуальне газове опалення ,все що необхідне для комфортного життя є . Техніка : пилосос ,телевізор, електричний чайник , пральна машина, сушарка для білизни ,праска гладільна дошка, мікрохвильова піч (посуд ,каструлі ),електрична духова шафа ,газова поверхня . Меблі :двохспальне нове ліжко ,зручний розкладний диван ,(ковдра подушки , нова постіль ,рушники )2 шафи-купе , тумбочка в кімнаті і на балконі . Прибудинкова територія обладнана дитячою і спортивною площадками ,на 1-му поверсі магазин «АТБ» поруч аптека , магазин « Аврора» ,перукарня в 10 хвилинах ходьби ЖД вокзал , ринок і найбільша розв’язк...
  • продано
    ViVa Realty
    26 000 $
    788 $/м²

    Дмитрия Билоконя ул. (Баженова), 1

    1 комната
    33 / 19 / 6 м²
    этаж 1 из 5
    3 г. 7 мес. назад
    Квартира в хорошому житловому стані, поруч садочок, школа, розвинута інфраструктура. В добротному цегляному будинку. Вид з вікна у двір. Опалення центральне. Вікна металопластикові. Будинок побудований у 1990р. Запрошуємо на перегляд.
  • продано
    ViVa Realty
    13 500 $
    287 $/сот

    Першотравнева

    под застройку
    47 сот
    4 г. 1 мес. назад
    Продається неподалік міста Вінниці в селі Хижинці дві суміжні земельні ділянки загальною площею 47 соток (цільове призначення: 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд - 25 соток; 01.03 для ведення особистого селянського господарства - 21 сотка). Ділянка із виїздом на дорогу, безпосередньо біля автобусної зупинки та продовольчого магазину. 5 хвилин пішки Сільська рада, відділення Нової пошти, дитячий садок, заклади харчування, тощо. Розвинута транспортна інфраструктура. До Вінниці відстань 8 км., не більше 10 хвилин їзди по якісному дорожньому покриттю. Розташування земельних ділянок дозволяє будівництво двох окремих домоволодінь. На ділянці з...
  • сдано
    ViVa Realty
    3 000 грн/мес

    Стрілецька, 51

    1 комн. в 5 комн.
    300 / 16 / 50 м²
    этаж 5 из 6
    3 г. 7 мес. назад
    Здається окрема кімната у великій двохрівневій квартирі.Два санвузли.Гардеробна.Є усі необхідні меблі та побутова техніка.Інтернет.Проживають лише дівчата,по одній у кімнаті.Кімната вільна з 1 жовтня.Дивитись і бронювати можна раніше.
  • сдано
    ViVa Realty
    8 000 грн/мес

    Шмідта, 41

    38 / 20 / 14 м²
    1 этаж
    1 сот
    1 комната
    3 г. 7 мес. назад
    Здам частину будинку для порядних людей на довгий термін.Окрема спальня.Велика кухня студія.Санвузол.Бойлер.Є пральна машинка,холодильник,телевізор.Інтернет заведений.Двір прохідний.Автомобіль можна залишати на платній автостоянці,яка неподалік або ж під ворітьми.
  • сдано
    ViVa Realty
    3 000 грн/мес

    провулок Комунальний, 5

    1 комн. в 3 комн.
    63 / 35 / 8 м²
    этаж 3 из 5
    3 г. 8 мес. назад
    Здається окрема кімната у трьохкімнатній квартирі для однієї дівчини.Меблі.Техніка.Автономне газове опалення.Проживають ще дві дівчини,по одній в кімнаті.Без хазяйки.Вільна з 1 жовтня,дивитись і бронювати можна раніше.
  • сдано
    ViVa Realty
    8 500 грн/мес

    Замостянська , 36

    2 комнаты
    50 / 38 / 7 м²
    этаж 7 из 10
    3 г. 8 мес. назад
    Здається на довгий термін 2-на квартира на Замості. Житловий стан. Меблі. Техніка. Вільна.
  • сдано
    ViVa Realty
    4 500 грн/мес

    Дмитрия Билоконя ул. (Баженова), 28

    1 комната
    31 / 18 / 6 м²
    этаж 1 из 5
    3 г. 8 мес. назад
    Здається 1на квартира. Житловий стан. Меблі. Холодильник. Пральна машина. Вільна. Ключі на руках.
  • сдано
    ViVa Realty
    1 500 грн/мес

    Константиновича ул., 42а

    1 комн. в 2 комн.
    60 / 35 / 14 м²
    этаж 1 из 10
    3 г. 8 мес. назад
    У 2-й квартирі здається для дівчини ЛІЖКО-МІСЦЕ. Всього проживати буде 4 дівчини,по дві у кожній кімнаті.Квартира чиста та охайна.Є необхідні меблі та побутова техніка.Автономне газове опалення.Місце вільне.Заселення можливе у будь-який момент.Ціна 1500 грн плюс комунальні діляться на усіх проживаючих.
  • сдано
    ViVa Realty
    8 000 грн/мес

    Шмідта

    38 / 14 / 20 м²
    1 этаж
    1 сот
    2 комнаты
    3 г. 10 мес. назад
  • продано
    ViVa Realty
    29 998 $
    283 $/м²

    600-летия ул.

    многофункциональное помещение
    106 м²
    3 г. 11 мес. назад
    ПРОДАЖ ПРИМІЩЕННЯ вулиця 600-річчя, м.Вінниця ⭐В адмінбудівлі продається хороше комерційне приміщення для різних видів діяльності. ⭐Знаходить на 4-му поверсі та має 100 кв.м. ⭐Саме приміщення складається з кількох кабінетів, ⭐має автономне опалення, ⭐санвузол, ⭐потужну електропроводку, ⭐інтернет. ⭐Встановлено пожежну та охоронну сигналізацію. ⭐Наявна парковка. Знаходиться в густозаселеному та розвиненому районі міста
  • сдано
    ViVa Realty
    4 000 грн/мес

    Костя Широцкого ул.

    55 / 28 / 12 м²
    1 этаж
    3 сот
    2 комнаты
    4 г. 2 мес. назад
    Здається частина будинку на довгий термін плюс комунальні платежі,на зимній період може бути знижка,усі комунікації,меблі,техніка.Є сарай,погріб,але двір не окремий ,двором користуються ще сусіди ,двір закритого типу все ж.Заселення з 22 жовтня. Деталі Частина будинку, 1 поверх, 2 кімнати. Матеріал стін - цегляний. Під'їзд до будинку - асфальт. Площа ділянки 3 сотки. Висота стелі 2.5 метра. Вид з вікон у двір. Планування кімнат суміжно-роздільна. Відстань до міста - місто метрів. Є газ. Холодна вода - водопровід, гаряча вода - газовий котел. Опалення котел газовий. Спільний санвузол, туалет / ванна. Сантехніка в нормальному стані. Проведені. Підігріву підлоги немає. Тип кухні - кухня-їдальня...
  • продано
    ViVa Realty
    33 000 $
    917 $/м²

    Тараса Шевченко ул.

    1 комната
    36 / 18 / 8 м²
    этаж 1 из 9
    4 г. 2 мес. назад
    Пропоную до вашої уваги однокімнатну квартиру в районі Верхня Слов'янка . Квартира знаходиться в дев'ятиповерховому будинку на першому поверсі є тамбур. Високий цоколь. Квартира продається з меблями. Чудовий район , зручне розташування , поруч магазини, кафе, пекарня, салони краси та зупинка громацького транспорту. Цю квартиру можна також розглядати і як під комерцію , так як вікна виходять на дорогу. запрошую на перегляд